Salony kosmetyczne > śląskie > Cieszyn > ul. Zamkowa 9 ( 1 piętro ) Cieszyn
Nasz gabinet wykonuje m.in. zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi, dekoltu, microdermabrazję, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, prądy d`Arsonvala,manicure, pedicure lakierami firmy OPI oraz lakierami hybrydowymi CND Shellac, parafinę dłoni i stóp, depilację. W naszym gabinecie zwraca się szczególną uwagę na higienę zabiegu oraz dezynfekcję i sterylizację narzędzi pracy, aby zapewnić klientom najwyższej jakości zabiegi
Manicure
Jest to zabieg polegający na pielęgnacji dłoni oraz paznokci. Paznokcie zostają opiłowane, skórki usunięte, po czym następuje delikatne zmatowienie paznokcia, zostaje położona odżywka, dwie warstwy lakieru oraz utwardzacz. Następnie zostaje nałożony krem na całe dłonie oraz oliwka z witaminami na skórki, w celu ich natłuszczenia i odżywienia.
Manicure hybrydowy
Wykonywany jest w ten sam sposób co manicure standardowy, lecz zamiast tradycyjnych lakierów zostają użyte lakiery hybrydowe, które należy utwardzać w lampie UV. Lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach min. 14 dni.
Manicure japoński
Jest to manicure mające na celu wzmocnienie naturalnych paznokci. Wcierane zostają specjalne pasty, po których paznokieć intensywnie się błyszczy. Zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie. Wzmocnienie paznokci można zauważyć już po 4 zabiegach.
Pedicure
Zabieg ten polega na pielęgnacji stóp. Pierwszym etapem zabiegu jest kąpiel stóp z dodatkiem różnych soli. Następnie stopy są dezynfekowane i następuję usunięcie zrogowaciałego naskórka, opracowanie paznokci i skórek. Następnie wykonywany jest peeling stóp, nakładany jest odpowiedni krem. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci oraz aplikacją oliwki na skórki.
Oczyszczanie manualne
Jest to zabieg oczyszczania wykorzystujący wapozon. Klient jest standardowo przygotowywany do zabiegu. Następuje aplikacja maski rozpulchniającej i około 10 – 20 min. twarz jest poddawana działaniu pary wodnej. Następnie kosmetolog usuwa zanieczyszczenia zgromadzone w skórze, która dzięki użyciu pary wodnej jest rozpulchniona. Po oczyszczeniu skóry nakładana jest maseczka mająca na celu dezynfekcję skóry oraz zwężenie porów. Po zmyciu maseczki wykonywany jest D’arsonwal który dodatkowo wytwarza dezynfekujący ozon i gwarantuję lepszą penetrację składników aktywnych zawartych w masce. Końcowym etapem jest nałożenie ampułki i maski algowej, która łagodzi podrażnienia oraz aplikacja kremu na zakończenie zabiegu.
Zabieg ten jest dość bolesny, skóra po nim może być zaczerwieniona, mogą występować lekkie opuchnięcia, dlatego nie powinno się go wykonywać bezpośrednio przed ważnymi uroczystościami czy okazjami na których pragnie się wyglądać wyjątkowo.
Oczyszczanie przy użyciu peelingu kawitacyjnego
Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.
Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej "zimne gotowanie wody". Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją, a wiadomo nie od dziś, że to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków.
Efekt jest zaskakujący - skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień. Zabieg kończy się zaaplikowaniem ampułki nawilżającej. Możemy na tym poprzestać, ale lepiej wykorzystać stan pobudzenia skóry i poddać ją dodatkowym zabiegom. Fale ultradźwiękowe znajdują, bowiem zastosowanie między innymi przy regeneracji skóry i spłycaniu zmarszczek.
Mikrodermabrazja
jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu - ścieraniu warstw naskórka, za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.
Efekty zabiegu:
spłycenie zmarszczek
poprawienie kondycji i elastyczności skóry
wygładzenie skóry
redukcja plam posłonecznych
wygładzenie blizn potrądzikowych
oczyszczanie skóry
redukcja zaskórników, prosaków
Wskazania do mikrodermabrazji:
trądzik pospolity (zaskórnikowy)
blizny potrądzikowe
łojotok
rozszerzone pory
zaskórniki, prosaki
blizny
przebarwienia i odbarwienia
uszkodzenia posłoneczne
szorstki, zrogowaciały naskórek
rozstępy
wiotkość skóry
rogowacenie okołomieszkowe
Wyświetlono stronę 2169 razy