Szkolenia > pomorskie > Sopot > Kolberga 15 Sopot

Kora Centrum Szkoleń

Najlepszy Zespół
Jesteśmy doskonałym zespołem. Stanowi go grupa profesjonalistów na których ja i moi Klienci mogą zawsze liczyć. Cieszę się, że współpracuję z najlepszą kadrą. To oni gwarantują najwyższą jakość kształcenia. Zależy mi, aby mój zespół ciągle się doskonalił, w swojej pracy dążymy do perfekcji.

Sprzęt szkoleniowy
Od początku naszej działalności stawialiśmy na nowoczesne metody nauczania, do których wykorzystany jest profesjonalny sprzęt szkoleniowy. Nasi wykładowcy mają do dyspozycji szereg fantomów, tablic, przyborów i przyrządów, które są wykorzystywane między innymi podczas nauki badań fizykalnych czy też resuscytacji krążeniowo - oddechowej. 

Innowacje
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która dla swoich słuchaczy stworzyła platformę e-learningową z bazą ponad 5 tys. pytań jako uzupełnieniem i pomocą w przygotowaniu się do egzaminu państwowego. Słuchacze naszych specjalizacji nie muszą kopiować tysięcy kartek aby poćwiczyć rozwiązywanie testów, mogą to robić z każdego miejsca w Polsce gdzie mają dostęp do Internetu. Nasi słuchacze mają również dostęp do nowoczesnego serwisu słuchacza, biblioteki, mają również możliwość otrzymania bezpłatnych szkoleń e-learningowych.

Ciekawe wydarzenia
Jesteśmy organizatorem konferencji dla pielęgniarek i położnych takich jak „Jakość życia osób starszych”. Współpracujemy również jako współorganizator konferencji z Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych czy też Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Gdańsku. 
W tym roku byliśmy również partnerem Plebiscytu Medycznego organizowanego przez Express Bydgoski na najlepszą pielęgniarkę i położną w Bydgoszczy.

Jesteśmy profesjonalni
Wszystkie nasze programy dla pielęgniarek i położnych są zatwierdzane przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie, posiadamy również wymagane wpisy w Okręgowych Izbach Pielęgniarek i Położnych. Jako firma szkoleniowa posiadamy wpis w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, jak również w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Sopotu i Bydgoszczy oraz Urzędach Marszałkowskich woj. pomorskiego i kujawsko - pomorskiego. Kształcenie prowadzimy w oparciu o poszanowanie prawa oraz uczciwej konkurencji.

 

Skontaktuj się z salonem!

Wyświetlono stronę 2193 razy

Wyślij wiadomość do salonu!

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej