Pozostałe firmy > śląskie > Bielsko-Biała > sklep internetowy

Kassandra Jewellery

Kassandra Jewellery to sklep jubilerski z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferujemy szeroką gamę biżuterii, wykonanej z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi pierścionki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki.

Oprócz gotowych wzorów oferujemy również usługi naprawy biżuterii oraz projektowania i tworzenia biżuterii na zamówienie. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

W swoje ofercie posiadam, ręcznie robioną biżuterie,  amulety, talizmany, biżuteria etniczna i boho, biżuteria metodą Tiffaniego, biżuteria Fantasy, biżuteria ze stali szlachetnej, Gotyk Wiktoriański, bransoletki z kamieni naturalnych i naszyjniki z grafiką.

Mam na imię Aleksandra. Od zawsze byłam ogromną entuzjastką sztuki. Rozumianej jako całokształt ludzkich oryginalnych wytworów. Na czele oczywiście z malarstwem, rysunkiem a po drodze także muzyką. Fascynowała mnie też sztuka ludowa, czy również egzotyczna. To zaowocowało potem wyborem kierunku studiów - etnologii.

Moja pasja

Moim marzeniem było zawsze stwarzanie czegoś pięknego i możliwość dzielenia się tym z innymi. Tak właśnie zrodziła się moja pasja wytwarzania oryginalnej, ponadczasowej i unikatowej biżuterii. Wszystkie moje projekty tworzone są gdzieś z głębi serca. Każdemu oddaję cząstkę swojej duszy i zamykam swoje pomysły małe i duże w: wisiorach, naszyjnikach, amuletach, bransoletkach i kolczykach.

Nie staram się podążać za modą, choć na pewno stanowi ona gdzieś podświadomie moją inspirację. Skarbnicę inspiracji stanowią dla mnie starożytne przykłady biżuterii. Ponadto skupiam się na własnych pomysłach oraz skojarzeniach związanych z danym minerałem, czy formą. Kocham tworzyć pod wpływem weny. Lubię nieco eksperymentować.

Skontaktuj się z salonem!

Wyświetlono stronę 138 razy

Wyślij wiadomość do salonu!

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej