Salony kosmetyczne > lubelskie > Zamość > Partyzantów 74 lok. 5

Gabinet Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Spa Medica

Spa Medica to Gabinet Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji, który powstał z myślą o tych, którzy pragną choć na moment oderwać się od codzienności, zapomnieć o troskach i problemach, przenosząc się w stan ukojenia i błogiego relaksu. W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych zarówno na twarz, jak i ciało. Naszą ofertę wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów stale dostosowujemy i udoskonalamy.

     Gabinet wyposażony jest w wielofunkcyjny sprzęt do pielęgnacji twarzy oraz urządzenia do wyszczuplania i modelowania sylwetki zapewniające relaks i odnowę w najnowocześniejszym wydaniu.    

     Spa Medica oferując szeroką gamę masaży – od klasycznych, przez relaksacyjne i kosmetyczne, po egzotyczne masaże SPA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy oprócz korzyści zdrowotnych, uzyskują uczucie pełnego odprężenia i wyjątkowej pielęgnacji skóry, jakie zapewnia lecznicza moc dotyku w połączeniu z naturalnymi olejami, 100% naturalnymi kosmetykami.

 

       Ponadto oferujemy zabiegi mobilne, z których mogą Państwo skorzystać w zaciszu własnego domu, w dogodnym dla Państwa terminie. Bez kolejek i oczekiwania. To my dopasujemy się do Państwa. Nasze zabiegi nie wymagają od Państwa żadnych przygotowań, zatroszczymy się o wszystko. Pośród dźwięków relaksującej muzyki i unoszących się w powietrzu aromatów poczujecie niebiańską rozkosz duszy i ciała.
     

   Rozumiejąc potrzeby pacjentów oferujemy również rehabilitację prowadzoną w warunkach domowych. Usprawnianie w domu pacjenta daje możliwość podjęcia natychmiastowego działania leczniczego w przypadku unieruchomienia lub słabej sprawności fizycznej co ma kluczowe znaczenie w większości przypadków. Oferując pomoc fizjoterapeutyczną w miejscu zamieszkania stwarzamy także możliwości lepszej pracy nad czynnościami dnia codziennego. Uczymy prawidłowych, zdrowych zachowań. Ponadto rehabilitacja domowa pozwala na pracę w bardziej komfortowych dla pacjenta warunkach.

 

Usługi na dojazd świadczymy na terenie Krasnobrodu, Zwierzyńca, Zamościa i pobliskich miejscowości.

Skontaktuj się z salonem!

Wyświetlono stronę 1552 razy

Wyślij wiadomość do salonu!

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej