Elementy skórzane, które zawsze są w modzie.

Elementy skórzane, które zawsze są w modzie.

31 stycznia 2023 18:24

...

Kaletnictwo przemyca do mody tradycję w najlepszym znaczeniu tego słowa. Elementy wykonane z najwyższej jakości skóry doskonale uzupełnią codzienne stylizacje, jednocześnie nadając im charakteru. Najczęstszym dodatkiem kaletniczym, chętnie wybieranym zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn są paski skórzane. Jednak galanteria skórzana kryje w sobie ogromne bogactwa, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Kaletnictwo wciąż w modzie

Początki kaletnictwa przypadają na XIV wiek, a rzemiosło wywodzi się ze skórnictwa. Od wieków człowiek wykorzystuje skóry zwierzęce do wytwarzania modnych i funkcjonalnych dodatków. Galanteria skórzana to doskonały dodatek do codziennych outfitów. Jednak warto mieć na uwadze, że elementy skórzane to nie tylko wciąż modne paski, ale i różnego rodzaju dodatki, pokrowce oraz etui. To co wyróżnia elementy skórzane to przede wszystkim wysoka trwałość i niebanalny wygląd.

W naszych projektach wykorzystujemy zarówno skóry licowe jak i dwoiny bydlęce. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszytki klamry, które są wykończeniam pasków wyróżniają się certyfikatem "nickel free" i są bezpieczne dla alergików/

Skóra drapieżna, czy elegancka?

Chociaż na co dzień elementy skórzane kojarzą się z drapieżnością, warto mieć na uwadze, że starannie wykonana galanteria skórzana może być szalenie elegancka. Modne dodatki wykonane ze skóry, jak na przykład paski, to inwestycja na lata. Przy odpowiedniej pielęgnacji można się cieszyć nim przez długi czas.

Jeszcze do niedawna uważane za nieco wulgarne i kiczowate, dziś brylują na salonach. Skórzane dodatki to niezaprzeczalnie jeden z najmodniejszych elementów każdej garderoby. W zależności od sposobu wystylizowania na przykład skórzanego paska, może on przybrać różne formy.  

W przypadku klasycznych stylizacji warto zdecydować się na prosty minimalistyczny pasek w stonowanej kolorystyce, która podkreśli całość. Jeśli zaś na co dzień ubrania są nie bardziej szalone, można dobrać skórzany pasek w bardziej awangardowej formie.

Pasek skórzany od Arucce to element, który nie tylko jest funkcjonalny, ale i nadaje charakteru noszonym ubraniom. Można je dobierać w zależności od nastroju i wybranego stylu. Sprawdzi się w każdym przypadku.

Arucce - firma z tradycjami

Arucce to rodzinna firma, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i wysoką jakością produktów. Cały proces produkcji odbywa się w Polce, dlatego jesteśmy dumni będąc częścią polskiej  przedsiębiorczości. Wszystkie produkty, znajdujące się w naszym sklepie spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej  z zakresu ochrony środowiska.

Dbając o tradycję, jednocześnie stawiamy na innowacyjność is stały rozwój zarówno w kadrach pracowniczych, jak i samej technologii produkcji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu i życzymy przyjemnych zakupów.

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej