Zabiegi redukujące cellulit, tkankę tluszczową, odchudzające (wyszczuplające) i modelujące sylwetkę

1 marca 2016 20:23

...

Często na pytanie „Czy możliwe jest skuteczne pozbycie się cellulitu i tkanki tłuszczowej bez wysiłku?” sami odpowiadamy sobie „Nie, bez drakońskiej diety i wielu godzin spędzonych na siłowni nie ma szans na poprawę wyglądu, a i to bez gwarancji, że cellulit zniknie lub choćby zostanie zredukowany”. Tak było do niedawna, ponieważ pojawił się nowy sposób walki z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową – urządzenie Med Shape oraz nowość na rynku Zabieg Multi Body Treatment – zabieg dla osób, które nie mogą poddać się zabiegom z użyciem maszyn.
Zabieg redukujący cellulit, tkankę tłuszczową i modelujący sylwetkę urządzeniem MED SHAPE, swoją skuteczność zawdzięcza zastosowaniu 4 technologii: światło LED, laser biostymulujący, dwubiegunowe bipolarne fale radiowe dużej mocy oraz vacuum z rolkami napinającymi, których połączenie i jednoczesne oddziaływanie na skórę podczas zabiegu umożliwia całkowitą odnowę skóry i skuteczna eliminację cellulitu i taknki tłuszczowej, ponieważ powoduje jednoczesne:
1. podgrzanie górnych warstw skóry, zmniejszenie 
    jej oporu, zwiększenie możliwości przepływu fal
    radiowych  - światło LED i laser
2. podwyższenie temperatury głębokich warstw
    skóry o 5-7 stopni ( „głębokie gorąco”) w obrębie
    skóry właściwej i pobudzenie komórek skóry do
    produkcji i regeneracji włókien kolagenowych i  
    elastyny - bipolarne fale radiowe i laser
3. zassanie fałdu skóry i wciągnięcie głębiej
   położonej tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody
   RF, co powoduje zdecydowaną poprawę struktury
   powierzchni skóry, drożności układu 
   limfatycznego, usuwania toksyn z organizmu oraz
   rozbicie komórek tłuszczowych i cellulitowych -
   rolki ssąco - napinające

Zabieg urządzeniem Med Shape nie wymaga z naszej strony żadnego wysiłku – wystarczy położyć się wygodnie na łóżku kosmetycznym, a personel wykonujący zabieg będzie prowadził głowicę po danym obszarze ciała poddawanym zabiegowi. Przed rozpoczęciem zabiegu obszar zabiegowy pokrywa się specjalnym kremem ułatwiającym przenikanie fal radiowych. W trakcie zabiegu jedyne co klient odczuwa to lekkie zassanie i przyjemne, relaksujące ciepło. Zabiegi mogą być wykonywane na każdej partii ciała: brzuch, talia, boczki, uda, pośladki, ramiona, plecy - czyli wszędzie, gdzie może powstać cellulit i nagromadzić się tkanka tłuszczowa, gdzie skóra wymaga ujędrnienia, a ciało wymodelowania. Terapia urządzeniem MED SHAPE jest także skuteczna do ujędrnienia skóry po zabiegach chirurgicznych i po porodzie. Zabiegi można również wykonywać na twarzy, szyi i dekolcie, aby pobudzić produkcję kolagenu, wygładzić zmarszczki, poprawić owal twarzy, ujędrnić skórę.

Zabiegi MED SHAPE na ciało to:
1. redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej  
   (odchudzanie, wyszczuplanie)
2. modelowanie sylwetki
3. stymulacja komórek tłuszczowych i uaktywnienie 
    procesu lipolizy
4. przyspieszenie metabolizmu i eliminacja toksyn
5. poprawa jędrności i napięcia skóry
Zabiegi urządzeniem MED SHAPE są całkowicie bezpieczne - jako jedyne urządzenie tego typu, MED SHAPE posiada certyfikat medyczny CE. Sam efekt poprawy jędrności skóry widoczny jest już po 1-szym zabiegu, natomiast pierwsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu obserwowane są po ok. 5 zabiegu.

Zabieg Multi Body Treatment jest alternatywą dla osób, które z zabiegów urządzeniami skorzystać, z różnych powodów, nie mogą. Zabieg ten z powodzeniem ujędrni ciało, zredukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową na: udach, łydkach, pośladkach, brzuchu, ramionach czy biuście, bowiem jest to miejscowa terapia wyszczuplająco-modelująca i redukująca cellulit, która także zredukuje obrzęki, poprawi elastyczność, jędrność i gęstość skóry.
Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry specjalnym preparatem, w celu zwiększenia przepuszczalność naskórka. Następnie na skórę aplikowane jest multi – modelujące serum do ciała i wykonywany jest masaż, aby składniki serum dotarły do jak najgłębszych warstw skóry (masaż może być wykonany ręką lub bańką chińską). Serum to może zostać także wtłoczone za pomocą sonoforezy lub mezoterapii mikroigłowej, co daje najlepsze efekty. Kolejnym krokiem jest nałożenie maski modelującej i owinięcie ciała specjalną folią, aby wywołany został efekt okluzji. Po upływie 15-20 min pozostałość maski usuwana jest wilgotnym kompresem. Na zakończenie zabiegu wmasowywany jest multi – modelujący balsam do ciała, który powinien być także stosowany w domu w celu wzmocnienia i przyspieszenia efektów zabiegu. Efekty widoczne są już po 1-2 zabiegach, które należy wykonywać co 2-3 dni przez miesiąc.

 

Artykuł: Apetyt na Urodę
Warszawa ul. Jugosłowiańska 15B/58
Telefon: 794 749 333

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej