Studia tatuażu > dolnośląskie > Wrocław > Ofiar Oświęcimskich 15

Amber Tattoo

Studio tatuażu Amber Tattoo zostało założone w 2023 roku i mieści się w samym sercu Wrocławia, przy samej ulicy Ofiar Oświęcimskich 15. Położenie naszego studia na rynku Wrocławskim sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy otwarci dla klientów przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, a nasz parking znajdujący się na miejscu ułatwia dotarcie do naszego studia.

W Amber Tattoo specjalizujemy się w różnorodnych stylach tatuaży. Nasze umiejętności obejmują zarówno realizm i cover-upy, jak i kolorowe, kobiece i subtelne projekty. Dodatkowo oferujemy usługi w stylach takich jak blackwork, fineline oraz dotwork. Ponadto, z pasją podejmujemy się inspiracji z anime i komiksów, co pozwala nam stworzyć unikalne i oryginalne dzieła sztuki na skórze.

Amber Tattoo to nie tylko studio tatuażu, ale także dom dla najbardziej doświadczonych artystów w tej branży. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i satysfakcję z każdego wykonanego tatuażu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu, w Amber Tattoo tworzymy niepowtarzalne tatuaży, które trwale ozdobią skórę naszych klientów.

 

Skontaktuj się z salonem!

Wyświetlono stronę 132 razy

Galeria

Wyślij wiadomość do salonu!

Ładuje się...

„Aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego portalu używamy plików cookies.”
Czytaj więcej