Paletki cieni do powiek Makeup Revolution

Kultowe paletki cieni do powiek

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy Makeup Revolution są paletki cieni. Gromadzą one odpowiednio dobrane kolorystycznie cienie do powiek. Makeup Revolution proponuje paletki w tonacji ciepłej oraz zimnej.

Fortune Favours

Produktem, który zrewolucjonizował współczesny makijaż oka, jest paleta Fortune Favours. W jednym opakowaniu zamknęła ona aż 30 cieni w różnych kolorach. Posiadają one wykończenie matowe, perłowe i brokatowe. Oznacza to, że z pomocą paletki Fortune Favours wykonać można makijaż na każdą okazję. Paletkę kolorowych cieni Makeup Revolution można zakupić w perfumerii https://www.perfumeria.pl/collections/makeup-revolution, warto jednak pamiętać, że to nie jedyna propozycja brytyjskiej marki w zakresie kosmetyków do makijażu oka.

Wszystkie odcienie Makeup Revolution

Kolejną propozycją paletek cieni do makijażu oka jest Flawless. Paleta dostępna jest w kilku odsłonach: Flawless 1, Flawless 2, Flawless 3 oraz Flawless 4. Każdy z modeli składa się z 32 różnych cieni do powiek, jednak paletki zawierają różne zestawy kolorystyczne. Flawless 1 i 2 proponują cienie w każdym kolorze, natomiast Flawless 3 i 4 to propozycje dla kobiet, które malują się głównie jasnymi cieniami, wpadającymi w odcienie różu, beżu i brązu. Ciekawą propozycją Makeup Revolution są również paleta matowych, mocno napigmentowanych cieni Flawless Matte 1 i Flawless Matte 2.

 

Małe paletki cieni Makeup Revolution

W ofercie Makeup Revolution znaleźć można również małe paletki cieni. Sięgają po nie głównie kobiety, które są początkujące w make-up. Paletki z serii Iconic to zestawy 12 cieni do powiek. Poszczególne serie różnią się od siebie odcieniami. Te utrzymane w tonacjach beżu i szarości otrzyma się, wybierając paletkę Iconic 1. W Iconic 2 więcej jest koloru beżowego, natomiast w Iconic 3 różu. Ta seria kosmetyków Makeup Revolution wyróżnia się bardzo wysokim napigmentowaniem oraz perłowym i matowym wykończeniem.

Naturalne cienie do powiek Makeup Revolution

Panie lubiące naturalny make-up często sięgają po paletki Essential Mattes. W wygodnym pudełeczku zawarte są cienie utrzymane w naturalnej kolorystyce. Idealnie nadają się one do codziennego makijażu oczu. Druga edycja tej popularnej paletki dostarczy natomiast cieni do powiek utrzymanych w mocniejszych odcieniach beżu i brązu.

 

Ekstrawagancki makijaż z paletką Makeup Revolution

Makeup Revolution nie zapomina też o paniach, które lubią wyraziste i szalone makijaże. W paletce I heart znajduje się kilkanaście cieni w różnych kolorach. Oprócz klasycznych beżów i brązów znaleźć można w nich mocno różowe czy czerwone kosmetyki do makijażu oczu.

Dodaj opinie ()