Lifting ultradźwiękami - czy jest skuteczny? Poznajemy zabieg Sono Queen

Współczesną medycynę estetyczną można określić dwoma słowami: skuteczna i bezbolesna. Zabiegi już dawno zrezygnowały ze skalpelów i sal operacyjnych ustępując miejsca laserom i gabinetom lekarskim. Terapie nie wymagają rekonwalescencji, a efekty często są widoczne tego samego dnia. To powinno ucieszyć wszystkie osoby, które marzą o gładkiej i jędrnej skórze. Zapytaliśmy specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, jaki jest najpopularniejszy zabieg liftingujący i czym zasłużył sobie na taką opinię? W artykule zajmiemy się urządzeniem Sono Queen, który reprezentuje najnowocześniejszą technologię HIFU.

Sono Queen - charakterystyka zabiegu

Sono Queen to zaawansowana technologia, która korzysta z fal ultradźwiękowych. Jej działanie opiera się na termokoagulacji, która powstaje przez kontakt głowicy urządzenia ze skórą. Ultradźwięki docierają w głąb skóry i rozpoczynają procesy regeneracyjne w skórze właściwej, komórkach tłuszczowych i powięzi mięśniowej. Nagrzana tkanka rozpoczyna namnażanie kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody i jędrny wygląd skóry. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbita pozostawiając sylwetkę wymodelowaną (lub twarz w przypadku usuwania podwójnego podbródka).

Sono Queen - kto może zapisać się na zabieg?

Urządzeniem Sono Queen można wykonać lifting całego ciała. Lekarze z Kliniki Miracki wskazują na wskazania do zabiegu:

  • zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie, Sono Queen radzi sobie nawet ze zmarszczkami wokół ust i oczu
  • wiotka skóra pozbawiona jędrności
  • podwójny podbródek
  • lifting skóry
  • poprawa kolorytu skóry

Przed zabiegiem należy również zapoznać się ze stałymi przeciwwskazaniami do zabiegu:

  • ciąża i okres karmienia
  • choroby nowotworowe
  • stany zapalne i wirusowe w miejscu zabiegu
  • przerwany naskórek w miejscu zabiegu

Sono Queen - jakich efektów można spodziewać się po terapii?

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak na całkowity rezultat należy poczekać około trzech miesięcy. Pacjenci po tym czasie mogą z satysfakcją zauważyć, że ich ciało stało się jędrniejsze i gładsze, nie ma zmarszczek, a tkanka tłuszczowa została zredukowana. Aby osiągnąć pełny efekt liftingu należy przeprowadzić od dwóch do trzech sesji zabiegowych, w zależności od kondycji skóry. Oprócz skuteczności zabiegu, należy również wymienić dwie inne, bardzo ważne cechy. Lifting Sono Queen jest bezbolesny oraz całkowicie bezpieczny. Podczas leczenia nie jest naruszana ciągłość skóry oraz nie ma możliwości jej poparzenia. Innowacyjna technologia HIFU pozwala uzyskać najwyższej jakości efekty przy zabiegu o znikomym stopniu inwazyjności.

Sono Queen - co o zabiegu sądzą eksperci medycyny estetycznej?

Sono Queen to urządzenie dobrze znane w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie, nie mogło go zabraknąć również i u nas. Lekarze z Kliniki Miracki mówią o doskonałej alternatywie dla tradycyjnych metod liftingujących skórę, a więc o skalpelu. Po zabiegu Sono Queen Pacjenci mogą od razu wrócić do domu i cieszyć się z pierwszych efektów, ponieważ regeneracja skóry jest widoczna już parę godzin po sesji. Terapia nie wymaga specjalnego przygotowania przez Pacjenta, jest zatem komfortowym zabiegiem, na który można zdecydować się w każdej chwili. Sono Queen to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka, urządzenie posiada wszystkie cechy cenione w obecnym świecie - jest skuteczne i bezpieczne.

Jeśli chcesz poznać zabieg Sono Queen, przeczytaj o nim na stronie:

https://klinikamiracki.pl/sono-queen/

Dodaj opinie ()