Czekolada i kozie mleko, czyli dwa sposoby na piękno

Masaż z czekoladą – relaks i poprawa nastroju

Czekolada działa odprężająco. Regeneruje, poprawiając krążenie krwi czy zmniejszając widoczność cellulitu. Dlaczego tak się dzieje? Czekolada zawiera w sobie liczne, ale bardzo pomocne składniki, takie jak witaminy B, A czy E. Nie może w niej zabraknąć również lipidów, które wpływają na naszą skórę, oczywiście pozytywnie. A jak wygląda sam masaż? Na początku masażysta w salonie piękności nakłada odpowiednią, czekoladową masę, aby później wmasować ją w nasze plecy i inne, wybrane partie ciała. Na tym jednak przyjemność się nie kończy. Po masażu ciało trzeba owinąć folią i dodatkowo przykryć. Dopiero po około kwadransie zdejmujemy folię oraz zmywamy czekoladę z ciała.

Zabieg jest dla dedykowany przede wszystkim osobom, które odczuwają bóle mięśni, a permanentny stres utrudnia funkcjonowanie, sprawiając ból pleców czy fundując napięte partie ciała. Masaże czekoladowe poprawiają również nastrój i zwiększają poziom energii. Redukują także nadmiar tkanki tłuszczowej.

Kozie mleko – sposób na jedwabistą skórę

Salon urody Afrodyta ma w swojej ofercie także maski kremowe z koziego mleka, które są hitem ostatnich sezonów. Wiele osób korzysta właśnie z takich masaży, oddając się w ręce specjalistów. Sama maska zawiera w sobie różną mieszankę substancji, które regenerują i łagodzą podrażnienia. Masaż z kozim mlekiem jest rytmiczny i powolny, nie sprawia niepotrzebnego bólu, a relaksuje. Wprowadza pacjenta w stan głębokiego odprężenia, działając korzystnie nie tylko na ciało, ale także na ducha. A co z efektami? Skóra po kuracyjnym masażu z kozim mlekiem jest na pewno nawilżona oraz odprężona. Wzmacnia się w ten sposób bariery ochronne skóry oraz spowalnia niekorzystny proces starzenia. Naskórek staje się miękki, znika pewnego rodzaju szorstkość skóry, na przykład na dłoniach. Dla dodatkowego efektu miesza się kozie mleko z różnymi dodatkami, na przykład z liczi czy z chińską śliwką.

Dodaj opinie ()