Inspirujący kurs dla właścicieli i managerów salonów urody

Specjalistyczna wiedza jest na wyciągniecie ręki. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Akademia Versum to bezpłatne szkolenie, które składa się z kilkudziesięciu przystępnych lekcji, tworzonych przez prawdziwe autorytety z branży hair & beauty. Oto tematy, które cieszą się największą popularnością wśród czytelników:

1. Lekcja 57, Marta Fiłoń – „5 kroków, które poprawią efektywność sprzedażową recepcji”

Czy wiesz, że recepcja ma ogromny wpływ na kondycję biznesu? Marta Fiłoń, specjalizująca się w zakresie zarządzania pracownikami w salonach urody i spa, przekona Cię do tego, abyś lepiej przyjrzał się jej funkcjonowaniu. Czytając lekcję 57, poznasz 5 kroków, które nie tylko usprawnią pracę w Twojej firmie, ale także poprawią relacje z klientami i pozwolą zwiększyć sprzedaż. Znajdziesz tam również prosty przepis na to, jak skutecznie wprowadzić zmiany w życie.

2. Lekcja 21, Ewa Mielcarek – „Sposoby radzenia sobie z trudnymi klientami

Kłopotliwi klienci są zmorą salonów urody. Być może to właśnie dlatego tekst Ewy Mielcarek cieszy się tak ogromną popularnością. To artykuł, w którym znajdziesz cenne wskazówki, które pozwolą Ci wyjść z twarzą z wielu trudnych sytuacji, np. gdy klient jest agresywny lub żąda rzeczy niemożliwych. Specjalistka wyróżnia także najważniejsze błędy, które obsługa salonów urody popełnia w relacjach z usługobiorcami. Podaje również proste zasady, które pomogą unikać sytuacji konfliktowych.

3. Lekcja 58, Anna Wydra-Nazimek – „Jak promować swój salon, aby trafić w serca kobiet?”

Kobiety stanowią gros klientek salonów urody. Czy wiesz, jak stworzyć kampanię reklamową, która trafi wprost do ich serc? Kilka porad, które pomogą Ci w tworzeniu efektywnych komunikatów, przygotowała Anna Wydra-Nazimek, dyplomowany kosmetolog oraz specjalista od marketingu. Z lekcji 58 dowiesz się m.in. czym jest kobiecy przekaz i poznasz obszary, na których powinieneś skupić się, tworząc materiały promocyjne dla pań.

4. Lekcja 35, Aleksandra Lechwar-Szwarc – „10 sposobów na przyciągnięcie klientów, czyli jak przygotować się do otwarcia salonu”

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że liczba klientów przekłada się bezpośrednio na zyski salonów urody. Dlatego największym wyzwaniem, któremu muszą podołać nowe firmy w branży jest pozyskanie szerokiego grona stałych usługobiorców. W tekście przygotowanym przez Aleksandrę Lechwar-Szwarc znajdziesz dziesięć prostych sposobów, które zapełnią grafiki pracowników już w pierwszych dniach po otwarciu zakładu. To cenna wiedza, która może stać się ważnym krokiem do sukcesu.

Jak korzystać z Akademii Versum?

To naprawdę proste. Wystarczy wejść na stronę www.akademiaversum.pl. Tam znajduje się ogromna baza ogólnodostępnych lekcji. Można je czytać w pełni bezpłatnie, bezpośrednio z poziomu strony, bez konieczności logowania. Materiały szkoleniowe są na bieżąco aktualizowane. Osoby, które chcą otrzymywać powiadomienia o najświeższych tekstach, mogą zasubskrybować newsletter.

Dodaj opinie ()