Apetyt na Urodę

Salon kosmetyczno - fryzjerski Apetyt na Urodę świadczy usługi nie tylko z zakresu typowej kosmetyki i fryzjerstwa, ale także z zakresu medycyny estetycznej. W naszym salonie oferujemy Państwu takie zabiegi estetyczne jak: mezoterapia igłowa, likwidacja zmarszczek toksyną botulinową (botoks), wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna (likwidacja tkanki tłuszczowej) oraz peelingi medyczne / chemiczne (Pirogronowy, DNA Recovery Peel, Azelac M, Alpha & Beta Complex Gel, Retisese CT Yellow Peel, Dermamelan).
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na ostrzykiwaniu skóry preparatami o właściwościach dobranych do indywidualnych potrzeb, uwzględniających obszar ciała i rodzaj problemu np. przeciwzmarszczkowych, liftingujących, regenerujących, odmładzających, nawilżających (np. Cytocare 516, StretchCare). Mezoterapię igłową stosujemy także z wielkim powodzeniem w przypadku chęci regeneracji włosów i łysienia.
Zabieg likwidowania zmarszczek botoksem (toksyną botulinową) jest sprawdzoną i powszechnie stosowaną metodą pozwalającą zredukować już utrwalone zmarszczki i powstrzymać pojawienie się nowych. W wyniku zabiegu następuje miejscowa blokada impulsów nerwowych odpowiedzialnych za pracę mięśni wywołujących zmarszczki. Warto pamiętać, iż kwas hialuronowy, stosowany z powodzeniem, do wypełniania zmarszczek i bruzd, jest substancją naturalnie występującą w organizmie, odpowiedzialną za odpowiednie nawilżenie i napięcie skóry. Naturalny hialuronian szybko ulega jednak degradacji, dlatego preparaty wstrzykiwane w skórę, dzięki najnowszym technologiom, stabilizują go sprawiając, że dłużej wykazuje swoje dobroczynne właściwości. Ilość kwasu hialuronowego użytego do zabiegu wypełnienia zmarszczek jest dobierana indywidualnie w trakcie konsultacji przed zabiegiem oraz w jego trakcie.
Lipoliza iniekcyjna (likwidacja tkanki tłuszczowej) polega na podaniu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej specjalnego roztworu np. Aqualyx, w którym głównie działającymi na komórki tłuszczowe, są substancje rozpuszczające tłuszcz i niszczące błonę komórkową dzięki czemu następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Wykonujemy także peelingi medyczne (chemiczne) różnego rodzaju, nastawione na niwelowanie różnych problemów skóry np. widoczne oznaki starzenia, skóra matowa, z rozszerzonymi porami i problemami nadmiernego rogowacenia naskórka, fotostarzenia, przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi czy rozstępami na ciele. Posiadamy w swojej ofercie peelingi, które są doskonałe dla cer tłustych, łojotokowych i trądzikowych, ale także takie, które można stosować u osób z cerami wrażliwymi, naczyniowymi, z trądzikiem różowatym oraz w celu redukcji rumienia. Oferujemy także zabiegi peelingami medycznymi dla cer dojrzałych i bardzo dojrzałych, które wymagają odmłodzenia, poprawy  jej kondycji i zredukowania drobnych zmarszczek, ale także borykają się trądzikowym zapaleniem mieszków włosowych czy melasmą, innymi  trwałymi i trudno usuwalnymi plamami barwnikowymi oraz rozstępami na ciele.

Kto wykonuje zabieg z zakresu medycyny estetycznej w naszym salonie?
Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w naszym salonie, mieszczącym się na Gocławiu, wykonywane są przez wykwalifikowaną w zakresie medycyny estetycznej panią doktor Joannę Azarkiewicz - lekarza z 10 letnim stażem, od 6 lat wykonującym zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która stała się dla niej wielką pasją. Doktor Azarkiewicz ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2003r., jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
W dziedzinie medycyny estetycznej
i przeciwstarzeniowej doktor Azarkiewicz umiejętności zawodowe zdobywała uczestnicząc w licznych szkoleniach z tego zakresu, co pozwalało jej zdobywać kolejne stopnie praktycznego wtajemniczenia w świat medycyny estetycznej. Stały kontakt z medycyną w praktyce sprawia,
że jest ona doświadczonym lekarzem, profesjonalistką w zakresie każdej procedury medycznej, którą się zajmuje.
Doktor Joanna Azarkiewicz charakteryzuje się nienaganną postawą etyczną, jest osobą mocno zaangażowaną w problemy swoich pacjentów. Dzięki dużej empatii podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, potrafi rzeczowo doradzić i wspólnie z pacjentem ustalić najbardziej optymalne rozwiązanie danego problemu. Pani doktor potrafi zgrabnie połączyć oczekiwania i potrzeby pacjenta z najnowszymi osiągnięciami współczesnej medycyny. Jej podejście do ludzi sprawia, że posiada rzesze wdzięcznych i zadowolonych pacjentów. Oddanie się w ręce tak zaufanego praktyka będzie dla Państwa nie tylko skutecznym sposobem na uporanie się ze swoimi problemami kosmetycznymi, ale także miłym i niezapomnianym doświadczeniem obcowania z osobą wykształconą, wrażliwą, ciepłą, a przede wszystkim gotową poświęcić Państwu tak dużo czasu jak tylko będzie to potrzebne do prawidłowego i komfortowego wykonania każdego zabiegu medycyny estetycznej w Apetycie na Urodę.  

 

Dodaj opinie ()