Poradnia Dietetyczna Dietvita

Brak oceny

Tematyką zdrowego odżywiania interesuję się od wczesnych lat szkolnych, dlatego dietetyka stała się dla mnie właściwym wyborem drogi zawodowej.

Jestem absolwentką Wydziału Nauki o Żywności, kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka UWM .Poradnictwem żywieniowym  zajmuje się  od 2010r i przez ten czas udało mi się zdobyć rzesze zadowolonych klientów. Zaufanie jakim zostałam obdarzona utwierdziło mnie w przekonaniu, że rzetelna praca przynosi po pewnym czasie oczekiwane rezultaty. Sukcesy moich klientów dają mi sporo satysfakcji i energii do dalszego działania.

Na co dzień zajmuje się układaniem diet, dostosowanych do potrzeb i upodobań Pacjentów, prowadzę konsultacje i prelekcje żywieniowe skierowane do osób zmagających się z licznymi problemami natury żywieniowej i zdrowotnej.

Współpracuję także ze szkołami w tworzeniu szkolnych  jadłospisów,  wspierając je  swoim doświadczeniem i wiedzą. Cieszę się, że w ten sposób mogę również wpływać na kształtowanie prawidłowych nawyków młodego pokolenia.

Do pracy podchodzę z pasją, a w tworzenie jadłospisu wkładam całe swoje serce i sporo czasu.  Ze swojej strony staram się sprostać preferencjom smakowym i „zachciankom” moich klientów, oczywiście w ramach zdrowego rozsądku. Chcę w ten sposób pokazać, że dieta to nie same wyrzeczenia.

Prywatnie  jestem wielbicielką  podróży, nie tylko kulinarnych  Cenię szczerość, profesjonalizm  oraz  współpracę w przyjaznej atmosferze.

Dodaj opinie ()