Perfekt - Studio Fitness

Brak oceny

Opis zjęć:

TBC - Jest jedną z odmian aerobiku. To ćwiczenia idealne dla początkujących . Przy wtórze rytmicznej muzyki ćwiczysz, używając różnych akcesoriów: ciężarków, ekspanderów , piłek , stepów itp.
Większość ćwiczeń wykonuje się na stojąco. Nie ma tu skomplikowanych układów choreograficznych, a tempo nie jest zawrotnie szybkie.


ZMB- ZUMBA - Zabierzemy Ciebie w podróż od Afryki przez Bliski Wschód, Indie by skończyć w Ameryce Południowej. Tropikalna muzyka jest gorąca !!!
Merengue, reggaeton, merenhouse, afro, dancehall, salsa, mojito, cumbia, samba i wiele innych form tanecznych to rewelacyjna zabawa i sposób na odstresowanie dnia codziennego.

AEROBIK- zestaw ćwiczeń gimnastyczno-tanecznych wykonywanych w rytm muzyki, pobudzających pracę układu krążenia i oddychania  przez okres wystarczający do wywołania korzystnych zmian w organizmie. Jego różne formy jak ABT, TBC, INTERWAŁ, NEW BODY, CIRCUIT , HI-LO, FAT BURNING, MAGIC BAR itd. urozmaicają te zajęcia.

PILATES- nowa forma fitnessu,  dzięki której poprawisz elastyczność ciała, zwiększysz siłę mięśni brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków. Twoja sylwetka wysmukli się, poprawisz koordynacje ruchową, równowagę oraz nauczysz się prawidłowego, pełnego oddechu.

FITBALL- zajęcia z piłką doskonalą równowagę, stabilizację i koordynację ruchową. Konieczność utrzymywania równowagi podczas ćwiczeń wpływa na efektywność całych zajęć. Poprzez możliwość balansowania na piłce, przetaczania jej a tym samym przemieszczania ciała angażuje się wiele grup mięśniowych.

PLUS 50- trening o łagodnym charakterze z elementami ćwiczeń przeciwko osteoporozie przeznaczony dla osób w średnim, starszym wieku (ok. 50 lat i więcej) z nadwagą, które do tej pory nie ćwiczyły i/lub są mało aktywne fizycznie. Ćwiczenia wykorzystujące obciążenia nastawione są na wzmacnianie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy .

JOGA- znaczy łączyć, integrować, scalać. Jest to starożytny, wywodzący się z Indii system indywidualnej praktyki prowadzącej do integracji osobowości na płaszczyźnie psychicznej, emocjonalnej i fizycznej. Poprzez bezpośrednie doświadczenie odkrywa się stopniowo złożoność rzeczywistości, uczy się jak własną pracą można korzystnie wpływać na swój stan psychofizyczny, zdrowie, relacje z otoczeniem...

BOSU jest doskonałym symulatorem ruchów charakterystycznych dla różnych dyscyplin sportowych, m.in. snowboardu, nart, boksu, tenisa. Właśnie dlatego szereg czołowych amerykańskich teamów sportowych, m.in. Amerykańskie Towarzystwo Narciarskie i Snowboardowe, wykorzystuje BOSU w treningu sportowców.

Dodaj opinie ()