Olymp

Brak oceny

AEROBIK

to trening całego organizmu, który po prostu sprawia przyjemność. To gimnastyka wytrzymałościowa, która wpływa także na poprawę koordynacji i gibkości, zwiększa muzykalność i kształtuje umiejetność odczuwania własnego ciała a co najwazniejsze wpływa na poprawę sampopczucia i daje niesamowitą satysfakcję. To bardzo silnie motywujacy trening całego ciała przeznaczony i dostepny dla każdego.

STRETCHING

Ćwiczenia rozciągające. Idealne uzupełnienie kazdego treningu. Doskonałe dla tych którzy potrzebują delikatnego ruchu i relaksu.

TBC

lekcja na której wzmacnjamy mięsnie całego ciała oraz zwiekszamy wytrzymałaość całego organizmu, kształtujemy w ten sposób świadomie i bardzo efektywnie nasza sylwetkę. Trening przy uzyciu : hantli, gum, obciązników. Te zajęcia cieszą się ogromną popularnoscią. Jednak zawsze zadaję sobie pytanie: " Czy uczestnicy naprawdę dobrze sie bawią? czy robią to dlatego, że muszą?" Głównym zajęciem instruktora na lekcji TBC jest pomoc poprzez pokazanie alternatywnych cwiczeń, motywacja, a przede wszystkim stworzenie wspólnie z uczestnikami miłej atmosfery, ciekawej przygody, dobrej zabawy.

Dodaj opinie ()