MODNA XXL

Brak oceny

Zapraszamy do butików MODNA XXL!

Modnie i atrakcyjnie w rozmiarze 44+? Teraz to możliwe! Pełne spektrum konfekcji damskiej, dodatki i biżuteria. Wszystko to można znaleźć w butikach "Modna XXL".

Od kiedy na światowych wybiegach zaczęły pojawiać się krągłe modelki, w mediach mówi się coraz więcej o tym, że piękno nie zależy od rozmiaru. Niestety, okrąglejszym paniom wciąż ciężko się ubrać: rozmiarówka odzieżowych sieciówek jest znacznie zawężona. 

- W sieciówkach, które są nastawione na masowego klienta, oferta nie obejmuje osób o rozmiarze powyżej 44-46. Jest to stosunkowo nieliczna grupa klientek, a więc mało interesująca z punktu widzenia masowego wytwórcy i sprzedawcy - tłumaczy Katarzyna Kotarska, właścicielka butików "Modna XXL". - Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej skłoniło mnie do otwarcia butików, które uzupełniają dotkliwy brak eleganckiej odzieży w większych rozmiarach. Oferujemy odzież w rozmiarach od 44 - wyjaśnia właścicielka. - Staramy się trafić do szerokiego spektrum dojrzalszych klientek poszukujących rzeczy modnych, atrakcyjnych i eleganckich.

W butikach można znaleźć wszystko: od kurtek, garsonek, przez sukienki, tuniki, bluzki, spodnie, spódnice, po dodatki i biżuterię. Na klientki - poza szeroką ofertą - czeka też miła, domowa atmosfera. Na wieszakach aż roi się od pięknych ubrań. Wyraziste kolory i pastele, piękne wzory to pokusa dla pań o nieco okrąglejszych kształtach.

Dodaj opinie ()