Dr Nona Polska

Brak oceny

Nona Polska to niezależny dystrybutor izraelskich kosmetyków i suplementów diety z minerałami z Morza Martwego. W swej ofercie mamy linię pielęgnacyjną kosmetyków, które jednocześnie wykazuje działanie prozdrowotne. Wśród kosmetyków oferujemy balsamy do ciała, kremy do twarzy, żele, szampomy, a także maskeczkę iłową. Ponadto suplementy diety o szerokim spectrum działania. 

Od tysięcy lat Morze Martwe jest znane ze swych właściwośći leczniczych, gównie w problemach skóry. Doskonałe rezultaty daje przy leczeniu łuszczycy, bielactwa, trądziku, atopowym zapaleniu skóry. Jednak ze zględu na wzbogacenie minerałów mieszankami ziół oraz wyciągiem białkowym z Archebakterii wspomaga leczenie wszelkich przewlekłych chorób, w tym cukrzycy, nadciśnienia, mastopatii, migrenach i wielu innych.

Wielozadaniowośc soli z Morza Martwego sprawdza się zarówno przy kąpieli jak i płukaniu gardła. Balsamy przy oparzeniach, a maska i kremy przy odmłodzeniach. Naturalne kosmetyki są bezpieczne dla naszej skóry i dla naszego organizmu.

Ewenementem jest także herbatka gonseen, która oczyszcza organizm, wyprowadza toksyny tym samym poprawiając metabolizm.

Pomagamy  w doborze odpowiednich produktów, oferujemy nieodpłatne konsultacje zdrowotne, prowadzimy prezentacje dla gości oraz szkolenia dla konsultantów.

Dodaj opinie ()