Bio Salon

Ocena: 4

 W Salonie kosmetycznym BIO-SALON posługujemy się preparatami pochodzenia naturalnego, na bazie wyciągów z roślin i alg oraz materiałów z dna morskiego.

W pracy stosujemy produkty i technologie autorstwa wiodących firm kosmetycznych, m.in. Lacote, Anna Lotan, Dr. Spiller. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i posiadamy certyfikaty wszystkich firm, których produkty stosujemy, a także wiele innych. Właścicielka również organizuje i przeprowadza szkolenia kosmetyczne.

Obecnie w Bio-Salonie przeprowadza się zarówno klasyczne, jak i nowoczesne zabiegi na całe ciało (depilacja, maski, masaże wyszczuplające, odmładzające, odtruwające) czy twarz (liftingujące, oczyszczające, złuszczające czy uzupełniające chirurgię plastyczną). Salon jako jedyny w Łodzi oferuje unikalny, w 100% naturalny skuteczny zabieg maski z 24-karatowego złota, który redukuje przebarwienia, likwiduje wolne rodniki, eliminuje zmarszczki, pozostawiając skórę rozświetloną, jędrną i maksymalnie nawilżoną.
Dzięki wykorzystaniu technologii Gamma PGA, Jonów i Ultradźwiękowej Mgiełki NanoMist rozpuszczone złoto, bez pomocy chirurgii, przenika przez skórę, nie uszkadzając jej. Warto także zwrócić uwagę na zabiegi ozdobne, takie jak: opalanie natryskowe, zagęszczanie rzęs oraz makijaż permanentny. Ponadto manicure, pedicure, zabiegi regenerujące na dłonie i stopy, a nawet przedłużenie włosów, nie mówiąc o ich stylizacji.

Najważniejsze zabiegi: Złota Maska, Kriolipoliza, Body Shaping, Cosmelan, Mezoterapia Iglowa, Liposukcja Ultradźwiękowa, Kostka Arkady, Aqualyx.

 


 

Dodaj opinie ()