Beauty Factory-Fabryka Urody

Brak oceny

Szanowni Państwo!

Beauty Factory-Fabryka Urody powstała z myślą o Tych, którzy cenią sobie najwyższy poziom usług, fachowość i profesjonalizm oraz bezpieczne warunki higieniczne a jednocześnie marzą o chwili relaksu i odprężenia.

Zapraszamy Państwa do miejsca gdzie wykwalifikowany personel, wspierany przez najnowsze technologie, zadba o Państwa młody wygląd, zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie.

Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii m.in. depilację laserową i makijaż permanentny. Pracujemy na sprawdzonych, renomowanych kosmetykach oraz na najnowocześniejszym sprzęcie. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, szczególną wagę przykładamy do zapewnienia właściwych warunków sanitarno-higienicznych, a wszystkie narzędzia sterylizujemy we własnym autoklawie.

Beauty Factory-Fabryka Urody to miejsce gdzie osoby, które nie zapominają o tym jak ważna jest równowaga między dbaniem o urodę, a pięknem wewnętrznym oraz dobrym samopoczuciem a sukcesem znajdą wiedzę, wsparcie i doskonałe towarzystwo. To wszystko przy filiżance wyśmienitej kawy.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Beauty Factory

Dodaj opinie ()