Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Brak oceny

Salon kosmetyczny Babskie Fanaberie  to magiczne miejsce, gdzie piękno wnętrza łączy się z profesjonalizmem usług. U nas zrelaksujesz się w wyjątkowej atmosferze blasku świec, zapachu olejków, ciepła i muzyki.

Oferujemy między innymi zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp, okolic oczu, depilację, masaże, zabiegi ekspresowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy zabieg jest idealnie dobrany do jego potrzeb i wymagań. Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej, które wzmacniają i kontynuują kurację.

Szczególnie polecamy absolutne HIT-y w naszej ofercie:

  • Na twarz: Four Layer Facial - zabieg czterowarstwowy;
  • Na ciało: Thalassotherapy Seaweed Body Contour Treatment - zabieg pielęgnacyjny na bazie alg morskich;
  • Dla kobiet w ciąży: Seaweed Treatment - zabieg ekspresowo nawilżający;
  • Dla mężczyzn: Hydra Refine Facial - zabieg głęboko oczyszczający;
  • Manicure/Pedicure - zabieg manicure/pedicure SPA;
  • „Facial Bar” - ekspresowe zabiegi  na twarz - efekt „WOW” po 20-30 minutach;

Korzystając z naszych zabiegów mają Państwo gwarancję profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, które jest doceniane przez coraz większe grono stałych Klientek i Klientów. Jesteśmy wykwalifkowanymi kosmetyczkami. Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych w działaniu kosmetykach. Naszym priorytetem jest troska i dbałość o pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Podczas zabiegów używamy wyłącznie jednorazowych materiałów. Salon wyposażony jest w autoklaw co daje nam pewność, iż pracujemy w pełni sterylnymi narzędziami.

Dokładamy wszelkich starań, aby chwile spędzone w Babskich Fanaberiach dostarczały przyjemności i wyjątkowego odprężenia, a w efekcie ogromną satysfakcję z wizyty i uzyskanego rezultatu. Nasz salon jest miejscem, w którym każdy z Was poczuje się długo oczekiwanym gościem!

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia: Pn.-Pt.: 10.00-19.00, So.: 10.00-14.00
 

Dodaj opinie ()